Bystrovanský den dětí 2021

Pěkný den, vítám tě na mých webových stránkách. Na letošním dni dětí v Bystrovanském rekreačním, sportovním a vzdělávacím areálu jsem se staral o focení tebe, a případně tvých dětí. Fotografie jsou volně dostupné na webu obce Bystrovany ze kterého jsi se ostatně zřejmě dostal sem. Ale pozor, zde najdeš i část fotografií, která není na webu obce Bystrovany k dispozici. Ale nejsou to jen tak ledajaké fotografie. Tyto fotografie jsou totiž 360°. Co to pro tebe znamená ? Na každé 360° fotografii se můžeš pomocí své počítačové myši, nebo touchpadu posouvat a otáčet do všech světových stran. Používáš-li dotykové zařízení, tak samozřejmě tyto akce provádíš svým prstem.

Pokud se ti fotky na webu obce Bystrovany případně ty co teď ještě uvidíš líbily, tak mi klidně dej vědět a můžu nafotit i tebe, tvojí rodinu nebo například nějakou akci co budeš pořádat. Společně se domluvíme na adekvátní ceně a půjdeme na to.

Fotky jsou rozděleny na více stránek aby na každé stránce bylo maximálně 6 fotografií. Takto jsem se rozhodl protože něčí internetové připojení by to nemuselo zvládat. Děkuji za pochopení.